HISTORIE FIRMY

Německou firmu AYUS založil v roce 1990 dr. Malte Hozzel, přírodovědec a učitel, který se o éterické oleje zajímá od roku 1971. Procestoval všechny kontinenty a důvěrně se seznámil s mnoha oblastmi světa, jež jsou domovem léčivých rostlin. Na svých cestách si postupem času vybudoval pevné kontakty s pěstiteli a výrobci éterických olejů a dalšími odborníky v aromatologii. To mu umožňuje sestavovat vybranou kolekci éterických olejů, jež uspokojí požadavky na nejvyšší kvalitu – naleznete je pod obchodním názvem Oshadhi.
Slovo ayus (správně áyus) znamená život a oshadhi znamená léčivá rostlina.

Firma pečlivě dbá na čistotu a původ surovin, z nichž vyrábí své produkty – je to otázka osobní spolupráce s pěstiteli a vzájemného respektu. Dodavatele si vybírá zejména mezi ekologickými pěstiteli a těmi, kteří dodržují tradiční postupy bez použití chemických přípravků; ostatní pěstitele motivuje, aby začali při své práci zohledňovat ekologické nebo tradiční postupy; farmáře podporuje v šetrném zacházení s přírodními zdroji, aby poklady přírody byly zachovány i pro příští generace.
Firma také dbá na co nejvhodnější a nejšetrnější zpracování, skladování, manipulaci a balení svých produktů. Většinu svých produktů balí do kobaltově modrých lahviček a dóz.

Éterické oleje, absolue, květové vody, synergické směsi, toaletní vody, kosmetické přípravky na pleť a další produkty Oshadhi nabízí profesionálům a všem dalším zájemcům o přírodní přípravky v mnoha státech Evropy, v USA, Kanadě, Číně, Japonsku, nebo např. na Tchajwanu. Nyní se alespoň některými produkty mohou potěšit aromaterapeuti a milovníci přírodních vonných esencí i v České republice.

OSHADHI V ČR

Poprvé jsem se s esencemi Oshadhi setkala při přednášce britského aromatrapeuta Gabriela Mojayeho na konferenci, kterou pořádala AČA v Praze na podzim roku 2010. Byla jsem jimi naprosto okouzlena. Když jsem pak prostudovala seznam esencí a výrobků, jež Oshadhi nabízí, bylo mi jasné, že se mi splnil sen – firma totiž nabízí i velmi vzácné esence a absolue, ke kterým se ani profesionální aromaterapeut běžně nedostane a přitom vzhledem ke kvalitě a výjimečnosti za přijatelnou cenu. Navíc díky firemní filosofii mám jistotu, že jde o čisté přírodní produkty výjimečné kvality. Také se mi líbí široká nabídka synergických směsí pro různé příležitosti vhodná pro laiky i profesionály – je to skvělý způsob jak získat směs vzácných vůní, aniž by si člověk musel kupovat jednotlivé drahé esence. A jako třešničku na dortu chápu difuzér do auta Aroma Car, neboť už léta řeším, kam v autě nakapat vonné esence, které by při řízení udržovaly mou bdělou pozornost.
Firemní filosofie postavená na jednoduchosti, kvalitě, čistotě a radosti je mi velmi blízká. Také zodpovědný přístup dr. Hozzela k ekologii, tradici a zachování přírodních zdrojů je hodný obdivu.
Jsem velmi ráda, že nyní budou tyto vzácné dary přírody dostupné i Vám. Věřím, že Vás okouzlí svou delikátní vůní stejně jako mě a Vaší práci a životu dodají další rozměr kvality a prožitku.

Marie Noe
výhradní dovoz do ČR a SR
prodej produktové řady OSHADHI – maloobchod a velkoobchod
prodej velkoobjemových balení EO, rostlinných olejů, hydrolátů a dalších surovin pro přírodní kosmetiku

Kontakt:
Oshadhi.cz, Pod Klaudiánkou 23, 147 00 Praha 4
IČO: 6489 8504, DIČ: CZ6951205448
info@oshadhi.cz
777 944 790

Úvod

Nabídka

Kvalita

O nás

Aromaterapie

e-shop

Partneři