OCHUTNÁVKA OSHADHI

Protože vůně se nedají popsat a nejlépe pochopíte jedinečnost esencí Oshadhi, když je očicháte, děláme zatím nepravidelně tzv. ochutnávky. Jedná se o setkání (v Praze), kdy v úzkém kroužku můžete během zhruba dvou hodin "ochutnat" neznámé, unikátní a nezvyklé esence, abyste se lépe orientovali v naší nabídce. Pak se vám mnohem snáze objednává, když vůni již máte zažitou. Na místě si také můžete koupit zboží ze stálé nabídky.
Pokud máte zájem o naši ochutnávku, napište nám.

JAK ZÍSKAT OLEJÍČKY A DALŠÍ PRODUKTY OSHADHI

Jen naše nabídka éterických olejů a absolue je dosti unikátní (téměř 500 druhů), k tomu si navíc představte desítky synergických směsí, hydrolátů, rostlinných olejů a kosmetiky. Je toho opravdu hodně. A protože chceme, aby si každý mohl koupit to, o co má opravdu zájem a nemusel si kupovat "náhražky", máme trošku jiný systém prodeje.
Ve stálé nabídce na e-shopu, která je určena k přímému odběru, jsou vybrané, běžnější produkty. Kromě této limitované nabídky ale poskytujeme těm, kdo mají o naše zboží trvalý zájem, kompletní nabídku, ze které si mohou vybrat jakýkoliv produkt v jakémkoliv množství. Pro každý měsíc je vyhlášena uzávěrka pro příjem individuálních objednávek, které se pak zpracují a zhruba za dva-tři týdny jsou objednávky k vyzvednutí/odeslání.
Zájemci mohou být z řad přímých odběratelů i velko-odběratelů.
Abyste získali kompletní přehled našeho zboží, stačí, když nám pošlete svůj požadavek na náš email a informaci, zda máte zájem o velko-obchodní spolupráci, nebo jste maloodběratel.

Díky tomuto systému máte jedinečnou možnost objednat si opravdu unikátní esence ve vysoké kvalitě. Nevýhodou je, že na některé produkty musíte čekat, což se ale dá vyladit při pravidelné spolupráci.

Úvod

Nabídka

Kvalita

O nás

Aromaterapie

e-shop

Partneři