CO NABÍZÍME

Specializujeme se na běžné i vzácné éterické oleje a absolue, kterých máme bezmála 500. Většina naší produkce je v bio kvalitě a z tradičních zdrojů. (O kvalitě a způsobu rozlišení zdroje viz Kvalita.) Protože chceme dodávat čerstvé zboží, v aktuální nabídce na e-shopu máme jen běžné esence a produkty. Ostatní produkty je lepší si individuálně objednat; každá zásilka je vždy čerstvě plněna, nedostáváte tedy zboží, které leželo skladem.

Synergické směsi Oshadhi jsou směsi čistých EO a absolue, které se míchají pro konkrétní účel — provonění místnosti nebo auta, zlepšení koncentrace, dezinfekci ovzduší, pro relaxaci, pro večery ve dvou, na zklidnění, na zlepšení nálady, apod. Mnohé naše synergie obsahují vzácné esence (růži, neroli, santal, jasmín, osmanthus, helichrysum, apod.) — klienti tak získávají možnost užívat si za zlomek ceny ojedinělých vůní, které by si jednotlivě nemohli pro jejich vysokou cenu dovolit.

Čisté, přírodní hydroláty vzniklé destilací. Někdy se jim říká květové vody. Naše hydroláty jsou bez alkoholu a konzervantů, proto je vhodné je dlouhodobě uchovávat v chladu do 10 stupňů Celsia.

Běžné i neobvyklé rostlinné oleje pro luxusní péči o pleť a masáže. V naší nabídce najdete např. tyto oleje: mandlový, lískový, makadamiový, sezamový, z meruňkových jader, z hroznových jadérek, z vlašských ořechů, nebo dombový, arganový, moringový, šípkový olej a rostlinné tuky: kakaové máslo, karité, kokosový tuk... Máme i takové zvláštnosti jako je olej z chia semínek nebo sacha inchi.

Přírodní olejovou kosmetiku postavenou na recepturách z jojobového oleje a éterických olejů. Do této kategorie spadá např. i směs Královská masáž, kde najdete i vzácný šípkový olej a esence z růže a jasmínu.

Pěstící bio kosmetiku, která obsahuje vzácné rostlinné i éterické oleje a další přírodní látky určené k luxusní péči o pleť.

Aloe Vera gel ze šťávy z Aloe vera zahuštěné xanthanem. Můžete si pořídit buď čistý gel, nebo smíchaný s rostlinnými oleji, hydroláty a éterickými oleji.

Přírodní toaletní vody, kolínské vody a olejové parfémy. Všechny naše přírodní parfémy obsahují čisté éterické oleje rozpuštěné ve vinném alkoholu nebo v jojobě. Neobsahují žádné syntetické látky a ropné produkty.

Pokojové aroma spreje nabízí jednoduché a rychlé osvěžení, dezinfekci a parfemaci interiérů: bytů (včetně koupel a toalet) a vozidel.

Unikátní difuzér do zásuvky nebo zapalovače auta AromaCar s výměnnými polštářky, na které si můžete nakapat svůj oblíbený EO nebo synergickou směs. Bezpečný, plastový, pokojový difuzér Coolair pracující za studena: jednoduchý na použití, žádné čištění, stačí vyměňovat polštářek, na který se kapou esence.

lampa Lotos

Ambience - luxusní stolní lampy z bílého alabastru, které slouží i jako aromalampy. Balení obsahuje i alabastrovou a skleněnou mističku, které se položí na lampu, do skleněné mističky se naleje voda a nakapou EO a díky mírnému teplu žárovky se oleje příjemně rozptylují. Hlazený alabastr prozářený žárovkou vydává příjemné zlatavé světlo. Můžete si vybrat z těchto druhů: Lotus (tvar květu lotosu, viz obrázek), Moonlight (tvar luny ve dvou velikostech), Future Light (tvar válce), Chalice (tvar kalichu).

Na výběr z naší nabídky pro běžnou potřebu a použití se můžete podívat na náš e-shop.

INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKY

Jednou měsíčně nabízíme malo- i velko-odběratelům možnost individuálně si objednat z kompletní nabídky, která obsahuje bezmála 500 éterických olejů a absolue, několik desítek ambientních synergických směsí, běžné i neobvyklé rostlinné oleje, hydroláty, přírodní parfémy atd., prostě ccokoli, co Vás zajímá. Jen se u nás musíte zaregistrovat a požádat o zaslání podmíneka kompletní nabídky, kterou Vám zašleme ve formátu PDF.

PRO PROFESIONÁLY

Pokud jste profesionál v oblasti aromaterapie, masér/ka, kosmetička, porodní asistentka atp. využívající éterické oleje ve své praxi nebo majitel/ka obchodu a chcete s námi spolupracovat, napište si o kompletní nabídku + VOC.

PRO KOSMETICKÉ FIRMY

EO, absolue, hydroláty, rostlinné oleje a maceráty jsme schopni dodávat také ve velko-objemových baleních firmám vyrábějícím přírodní kosmetiku, masážní směsi apod. Pošlete nám svou poptávku a my se vám ozveme s cenovou nabídkou.

Úvod

Nabídka

Kvalita

O nás

Aromaterapie

e-shop

Partneři